top of page

הטבות נוספות

יריד חבר

יריד חבר מתקיים פעמיים בשנה, לרוב בסמוך לחגים פסח וראש השנה.
בעבר, היריד התקיים בגני התערוכה אקספו תל אביב וכל עמית שהגיע ליריד היה זכאי למתנה (סיר טיגון ללא שמן, מגהץ אנכי ועוד). 
שנה שעברה היריד התקיים בקונספט חדש: מספר מוקדים בקניוני עזריאלי בפריסה ארצית (תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חיפה, באר שבע ואילת). כל עמית קיבל כרטיס מתנה על סך 300 ש"ח למימוש בחניות קניוני עזריאלי אשר משתתפות בהסדר (גם חנויות שאינן בכרטיסים הנטענים). הכרטיס תקף למשך חמש שנים (לא רק לזמן היריד). בנוסף, במהלך היריד (אשר נמשך 12 יום) ניתן היה לממש קופונים מיוחדים בחנויות השונות בכל קניון. 

עדכון: יריד חבר חוזר! היריד יתקיים במתכונת החדשה מהשנה שעברה, כל חבר יקבל כרטיס גיפטקארד על סך 300 ש"ח שיוכל לממש במגוון חנויות ב-9 סניפים של קניוני עזריאלי ברחבי הארץ. היריד יתקיים בתאריכים 19-30 ביוני.
למידע נוסף 

הידעת? קיים ערוץ רשמי של "חבר" בטלגרם - מוזמנים להצטרף לקבלת עדכונים שוטפים. בנוסף, קיימים עמודים בפייסבוק וקבוצות בוואטסאפ לעדכונים *לא רשמיים*, להרחבה בפורום.

הדיל המוביל

דילים משתלמים במיוחד עם זכאות מוגבלת. לרוב ההגבלה תהיה בטווח זמן מסוים (לדוגמא עד 2 שוברים בחודש), לעתים הדילים יהיו מוגבלים בתקופת זמן מסויימת על פי רלוונטיות (לדוגמא שובר למארז סופגניות מרולדין בחנוכה). 
אלו דילים שווים במיוחד- אם אתם רואים דיל כזה, גם אם הוא לא רלוונטי לכם, תשאלו משפחה/חברים אולי הם ירצו להשתמש. 

הידעת? ישנם מספר מוקדי שירות למועדון ואפילו מוקד וואטסאפ במספר: 054-3528888

מתנת יום הולדת

כל עמית זכאי למתנה ממועדון "חבר" לכבוד יום הולדתו. כל שנה נבחרת מתנה אחרת, בעבר המתנה הייתה שובר למוצר מסוים ןהחל משנה שעברה המתנה הינה תוספת של 12% הנחה לטעינה בכרטיס חבר של קבע (הכרטיס הצהוב). כלומר סה"כ הנחה של 42% על הטעינה החודשית. כאשר יום ההולדת הינו בחודש אשר כל חברי המועדון מקבלים יותר אחוזי הנחה - 35% (לרוב בחודשי החגים ספטמבר/אפריל) ילדי יום ההולדת יקבלו את אותה התוספת בהתאם (סה"כ 47% הנחה!).

הידעת? אתר חבר מתעדכן בימים שני ורביעי בשעות אחר הצהריים. 

הנחה בכרטיס האשראי

כידוע לכם, ישנה רשימה ברורה של עסקים אשר מקבלים את הכרטיסים הנטענים של "חבר".
אבל קבלו פרט הרבה פחות מוכר - ישנה רשימה גדולה של בתי עסק המצויים בהסדר הנחות שנתי עם המועדון להנחה במעמד החיוב בכרטיס האשראי של "חבר". כלומר, בחיוב רגיל של כרטיס האשראי בקנייה, יחוייב אוטומטית סכום בהנחה מסויימת. לרוב ההנחה הינה כ-5%-10%, אך יכולה להגיע גם להנחה של 20%!

לרשימת בתי העסק המלאה - שווה מאוד להציץ.

  • עוד הטבה מגניבה לבעלי כרטיס אשראי "חבר" (למצטרפים למועדון החל מיולי 2019) - כניסה חינם לטרקלין "דן" בשדה התעופה. 

ידעתם שיש ספר מתכונים ל-"חבר"? גם אני לא, אבל זה קיים.

חבר CashBack

אתר ייעודי של "חבר" באמצעותו אפשר לקבל CashBack מקניות במגוון אתרים באינטרנט.
על מנת לקבל את ההחזר צריך להירשם לאתר וכשרוצים לבצע קנייה באונליין חשוב להיכנס דרך הקישור שבחבר CashBack. 
כשבחשבון שלכם יצטברו מעל 50 שקלים, יהיה ניתן לבצע העברה לחשבון בנק/פייפאל. שימו לב - ישנו מגוון גדול מאוד של אתרים שניתן לקבל מהם החזר - מישראל וגם מחו"ל, מותגים גדולים וחנויות קטנות, קטגוריות שונות - שווה מאוד להציץ לפני כל הזמנה שמבצעים באינטרנט. בנוסף, ישנם גם הרבה אתרי תיירות - גוליבר, אשת טורס, פתאל ועוד שם לרוב מתבצעות הזמנות של הרבה כסף וכך ההחזר יוצא משתלם במיוחד. 

ליצירת קשר

שאלות? הצעות? כתבו לי

Thanks for submitting!

המדריך המלא לכניסה לקבע הינו פרויקט פרטי שבניתי בעצמי, על מנת לעזור לכל אנשי הקבע לנצל את מירב הזכויות וההטבות המגיעות להם. אין באמור לעיל משום הצעה או הזמנה כלשהי להשקעה, פרסום או המלצה. המידע המוצג הינו אינפורמטיבי בלבד וללא אחריות מכל סוג שהוא, מפורטת או מרומזת. 

בעלת האתר אינה ערבה לדיוק, שלמות, עדכניות, התאמה, נכונות או אמיתות עובדתית של המידע המופיע באתר ולא תישא באחריות לנזקים או הפסד שיגרמו עקב השימוש במידע.

bottom of page